ГоловнаЗоозахисна діяльність Новини «Зоозахисна діяльність» Закарпатські художники збирали кошти київському притулку для тварин

Закарпатські художники збирали кошти київському притулку для тварин

Габріел Булеца та Петро Ряска представили Закарпаття на Першій всеукраїнській анімалістичній виставці в Києві, у ході якої збиралися кошти на підтримку притулку для тварин благодійного фонду «Сіріус».
Закарпатські художники збирали кошти київському притулку для тварин

У Центральному будинку художника в Києві відбулася перша всеукраїнська анімалістична виставка «Ноїв ковчег» під гаслом «Усякої тварі – по парі!». Експозиція увібрала кілька сотень полотен і скульптур художників з усієї України, які працюють в різних техніках і жанрах. Закарпаття на виставці представляли Петро Ряска та Габріел Булеца.

За останні двадцять років у виставковій практиці України це перша велика всеукраїнська виставка, присвячена анімалістичному жанру. У ковчезі Ноя розмістилися птахи, свійські тварини, домашні улюбленці, міфологічні персонажі й навіть Буцефал Олександа Македонського.

Закарпатські митці представили три живописні твори: «Яйце» (Танок качок) Петра Ряски та «Птах» й «Полювання на водомірку» Габріела Булеци з серії «Анімізм, анімалізм».

У ході виставки збиралися кошти на підтримку притулку для тварин благодійного фонду «Сіріус», створеного у 2000 році у с. Ясногородка Київської області.

Оксана Гаврош, Заголовок

04.02.2013 13:08:18

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація