ГоловнаРозділ «Охорона природи» Наукові дослідження Зоологічний музей УжНУ взяв участь у ХХ теріологічній школі

Зоологічний музей УжНУ взяв участь у ХХ теріологічній школі

Нещодавно у Микуличині Івано-Франківської області, на теренах Карпатського національного природного парку, пройшла ювілейна XX теріологічна школа на тему: «Таксономічне різноманіття ссавців заповідних та природних територій».
Зоологічний музей УжНУ взяв участь у ХХ теріологічній школі

Тематика секцій була найрізноманітнішою. Ішлося, зокрема, про оцінки різноманіття теріофауністичних комплексів та його зміни у часі; раритетні види; структурну цілісність фауністичних комплексів, шляхи її збереження; структуру фауністичних комплексів – внутрішньо-популяційну, вікову і географічну; традиційні й нові тематичні круглі столи теріологічної школи; екскурсії «Моніторингові ділянки КНПП" та "Народні промисли, пов'язані з ссавцями».

В обговоренні актуальних питань взяли участь учені з Європи, країн пострадянського простору. Україна була представлена науковими закладами Києва, Харкова, Луганська, Донецька, Сімферополя, Львова, Херсона, Одеси та Ужгорода. Наш університет делегував на форум співробітницю Зоологічного музею ДВНЗ "УжНУ" Юлію Войнарович, яка виступила з доповіддю, очоливши секцію «Нові імена – презентації нових досліджень у виконанні студентів і аспірантів».

За матеріалами mediacenter.uz.ua

28.10.2013 12:34:00

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація