ГоловнаРозділ «Охорона природи» Громадські ініціативи Видано книгу про природно-заповідний фонд Закарпаття

Видано книгу про природно-заповідний фонд Закарпаття

Днями з друку вийшла фундаментальна праця «Природно-заповідний фонд Закарпатської області» під загальною редакцією проф. Степана Попа та за фінансової підтримки Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.
Видано книгу про природно-заповідний фонд Закарпаття

Над створенням та редагуванням книжки працював творчий колектив, який складається із спеціалістів держуправління на чолі з начальником Андрієм Погорєловим, а також працівників природоохоронних установ краю та науковців УжНУ.

В книзі зібрані матеріали про реєстр заповідних територій і об’єктів, становлення заповідної справи, її організацію та законодавче забезпечення, сучасний стан та перспективи розвитку природно-заповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення у Закарпатській області. Проведено аналіз їх використання для проектування регіональної екологічної мережі, рекреації, еколого-просвітницької і освітньо-виховної роботи, а також стан міжнародного співробітництва у цій частині.

Книга буде корисною студентам, науковцям різного профілю, представникам державних природоохоронних структур, органів державної влади та місцевого самоврядування, політичним та громадським діячам, всім зацікавленим у збереженні та відтворенні природи. Про це повідомляється на офіційном сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

20.06.2012 12:05:20

Коментарі

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно Авторизуватись.


×
Авторизація